Список новин

20 з 173

Хочемо представити Вам проект "Бути Корисним". Зі слів організаторів, це проект, що виховує жагу до знань, розкриває творчий потенціал дітей та запалює вогонь в крихітних серцях маленьких українців

Каждые родители, озабоченные воспитанием ребенка и подготовкой его к взрослой жизни, стараются нагрузить его учебой по максимуму.

Юна художниця Валерія  Устинова з Ніжина, випускниця 9-го класу, свою першу нагороду отримала у 3 роки – це було  гран-прі у міському конкурсі «Моє місто».

Стоит ли омрачать окончание и без того непростого учебного года критикой, требованиями исправиться, угрозами заставить учиться летом? Ответ очевиден – конечно же, нет!

Здесь  собраны самые общие и самые эффективные советы. Каким из них следовать – выбирай сам.

Некомерційна технологічна стартап-лабораторія DIY Lab Kiev (Do it yourself Laboratory) для дітей від 6 років почала працювати на базі коворкінгу "Платформа"

23 квітня 2016 року в рамках XV ювілейного фестивалю юних ігротехніків відбулася ділова гра

17 апреля 2016 в Киеве состоялась церемония награждения лучших семейных и ученических коллективов в рамках Всеукраинского конкурса экологических проектов «ЭКОкласс» -2016.

Кандидат у майстри спорту України з автомодельного спорту Денис Мисливець навчається у 8 класі столичної школи  № 260.

В этой статье «СвітМолоді» собрал советы родителям учеников, которые готовятся к выпускным экзаменам в старшей школе

Процес навчання схожий на подорож. Вона починається там, де учень знаходиться в даний момент, і закінчується, коли він досягає успіху, у чому б той не полягав.

Дев‘ятикласниця ніжинської школи № 15 Аліна Синяк у свої п‘ятнадцять років -  одна з найбільш титулованих юних фітодизайнерів.

Мотивация к обучению у учащихся школы растет вместе с рейтингом учебного заведения. Если вы хотите, чтобы ребенок получил высокий уровень знаний, стоит выбрать для него школу, где учиться и быть умным - в тренде.

Починаючи з  1 вересня 2015 року студенти мають можливість повторно здобувати вищу освіту за державним замовленням. Вони можуть повторно вступати до ВНЗ в разі відшкодування коштів за попереднє навчання.

В этой подборке – бесплатные и недорогие варианты проведения свободного времени интересно и с пользой.

До вашої уваги - розклад днів відкритих дверей (безкоштовного відвідування) у київських музеях.

Більшість батьків бояться підліткового віку у дітей, як вогню. І недарма. Кожен, хто пройшов крізь випробування цього періоду, навряд чи легко їх забуде.

Сонячні батареї з кольоровим покриттям стануть головним елементом фасадів школи, будівництво якої завершиться у Копенгагені вже цього літа.

Якщо дитина живе в середовищі, де її підтримують, поважають і приймають, вона виростає доброзичливою, шляхетною і щедрою.