Список новин

15 з 15

Cостоится награждение и праздничная вечеринка для финалистов и победителей нашого конкурса «Моя школа the best».

17 апреля 2016 в Киеве состоялась церемония награждения лучших семейных и ученических коллективов в рамках Всеукраинского конкурса экологических проектов «ЭКОкласс» -2016.

Раскройте таланты ваших детей в конкурсах стихов, рисунков или фото и выигрывайте призы-сюрпризы от Фудбоксика!

Этот день в киевской гимназии "Миллениум" № 318 был самым смешным и веселым!

Відбувся майстер-клас відомих відеоблогерів, авторів кількох успішних Youtube-каналів - Ганни Шевченко та Миколи Єромоленка

Нещодавно «Світ Молоді» долучився до цікавого проекту інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС». Це був Прес-бій дизайнерів.

Якщо тобі не більше 16 років, пропонуємо тобі взяти участь у міжнародному конкурсі відеоробіт з енергозбереження #DOMOREWITHLESS від проекту SPARE!

Обов'язкова умова для участі у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» - виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком або у співпраці з ними.

20 листопада у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася щорічна Прес-толока дитячо-юнацьких ЗМІ.

Школа юних журналістів «Світ Молоді» оголошує конкурс відеоблогерів «Моя школа the best». Суперприз конкурсу - відеокамера!

Програма наших безкоштовних тренінгів дає можливість молодим людям, які цікавляться медіа і хочуть створювати власний продукт, перейняти знання та досвід професіоналів.

Напишіть назви 5 фільмів про відьом та чаклунів, які ви любите. Щасливчики виграють подвійні квитки на новий фільм "ОСТАННІЙ МИСЛИВЕЦЬ НА ВІДЬОМ"