Список новин

20 з 164

Сьогодні відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «World Edu».

Вчителі та громадські активісти об’єднуються, щоб навчати дітей зміні клімату та збереженню довкілля. 

Хочемо представити Вам проект "Бути Корисним". Зі слів організаторів, це проект, що виховує жагу до знань, розкриває творчий потенціал дітей та запалює вогонь в крихітних серцях маленьких українців

Юний винахідник Данило Семерак розробив універсальну платформу з голосовим керуванням, яка виконує домашню роботу

Нагородження переможців XIV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Юна художниця Валерія  Устинова з Ніжина, випускниця 9-го класу, свою першу нагороду отримала у 3 роки – це було  гран-прі у міському конкурсі «Моє місто».

Для людини, що прокидається, засинає і живе зі смартфоном в руках, навик фільтрації інформації і здатність споживати її не хаотично, а усвідомлено, так само необхідний, як і здорове харчування для тіла.

Винахід М.Музиченка - «Металоріз для космонавта», який можна створити з підручних матеріалів - вже допомагає українським в військовим АТО.

Ось і завершився наш конкурс юних відоблогерів «Моя школа the best». Щоб взяти участь у конкурсі, учасникам потрібно було зібрати у своїй школі команду з п‘яти однодумців і разом зняти відеоролик, присвячений своїй школі.

У творчому доробку 11-річної мисткині -успішна участь у майже 50 всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсах.

Некомерційна технологічна стартап-лабораторія DIY Lab Kiev (Do it yourself Laboratory) для дітей від 6 років почала працювати на базі коворкінгу "Платформа"

Cостоится награждение и праздничная вечеринка для финалистов и победителей нашого конкурса «Моя школа the best».

До начала ЗНО остаются считаные дни. Конечно, подготовиться «с нуля» уже никто не успеет, однако результат тестирования всегда зависит от двух факторов

23 квітня 2016 року в рамках XV ювілейного фестивалю юних ігротехніків відбулася ділова гра

15 квітня 2016 у Києві запустили проект бібліотеки на колеcах "Книжкoбус". Це соціальний проект Фундації Дарини Жолдак

17 апреля 2016 в Киеве состоялась церемония награждения лучших семейных и ученических коллективов в рамках Всеукраинского конкурса экологических проектов «ЭКОкласс» -2016.

За ініціативою Ради старшокласників у суботу, 16 квітня відбулася ТоЛоКа "Антисміття".

Подготовка к ЗНО выходит на финишную прямую. Теперь первоочередная задача – научиться, укладываясь в отведенное время, точно отвечать на вопросы тестов.

14.04.2016 / Школа №9

Ученики нашей школы Екатерина Беринская и Евгений Бутенко, представлявшие Украину на Международном конкурсе юных ученых «BYSCC-2016» в Китае, стали победителями и серебряными медалистами!

9-10 апреля 2016 года состоялся финальный этап городского конкурса «Открытый чемпионат Киева по информационным технологиям 2016».