Список новин

20 з 170

Сьогодні відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «World Edu».

Стар «Rest&Grow» - совместного проект "СвітМолоді" и проекта "Бути корисним"

Хочемо представити Вам проект "Бути Корисним". Зі слів організаторів, це проект, що виховує жагу до знань, розкриває творчий потенціал дітей та запалює вогонь в крихітних серцях маленьких українців

Каждые родители, озабоченные воспитанием ребенка и подготовкой его к взрослой жизни, стараются нагрузить его учебой по максимуму.

01.06.13 в день захисту дітей «СвітМолоді» побував в столичному Гідропарку на озері Берізка на фестивалі «Дитячі серця – чисті джерела».

Юна художниця Валерія  Устинова з Ніжина, випускниця 9-го класу, свою першу нагороду отримала у 3 роки – це було  гран-прі у міському конкурсі «Моє місто».

Для людини, що прокидається, засинає і живе зі смартфоном в руках, навик фільтрації інформації і здатність споживати її не хаотично, а усвідомлено, так само необхідний, як і здорове харчування для тіла.

Здесь  собраны самые общие и самые эффективные советы. Каким из них следовать – выбирай сам.

Винахід М.Музиченка - «Металоріз для космонавта», який можна створити з підручних матеріалів - вже допомагає українським в військовим АТО.

Ось і завершився наш конкурс юних відоблогерів «Моя школа the best». Щоб взяти участь у конкурсі, учасникам потрібно було зібрати у своїй школі команду з п‘яти однодумців і разом зняти відеоролик, присвячений своїй школі.

У творчому доробку 11-річної мисткині -успішна участь у майже 50 всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсах.

Некомерційна технологічна стартап-лабораторія DIY Lab Kiev (Do it yourself Laboratory) для дітей від 6 років почала працювати на базі коворкінгу "Платформа"

Тест ЗНО по украинскому языку и литературе 2016 состоит из 58 заданий. За правильный ответ можно получить от 1 до 20 баллов.

Cостоится награждение и праздничная вечеринка для финалистов и победителей нашого конкурса «Моя школа the best».

До начала ЗНО остаются считаные дни. Конечно, подготовиться «с нуля» уже никто не успеет, однако результат тестирования всегда зависит от двух факторов

23 квітня 2016 року в рамках XV ювілейного фестивалю юних ігротехніків відбулася ділова гра

15 квітня 2016 у Києві запустили проект бібліотеки на колеcах "Книжкoбус". Це соціальний проект Фундації Дарини Жолдак

17 апреля 2016 в Киеве состоялась церемония награждения лучших семейных и ученических коллективов в рамках Всеукраинского конкурса экологических проектов «ЭКОкласс» -2016.

За ініціативою Ради старшокласників у суботу, 16 квітня відбулася ТоЛоКа "Антисміття".