Список новин

20 з 254

Вчителі та громадські активісти об’єднуються, щоб навчати дітей зміні клімату та збереженню довкілля. 

Хочемо представити Вам проект "Бути Корисним". Зі слів організаторів, це проект, що виховує жагу до знань, розкриває творчий потенціал дітей та запалює вогонь в крихітних серцях маленьких українців

Юний винахідник Данило Семерак розробив універсальну платформу з голосовим керуванням, яка виконує домашню роботу

Нагородження переможців XIV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Юна художниця Валерія  Устинова з Ніжина, випускниця 9-го класу, свою першу нагороду отримала у 3 роки – це було  гран-прі у міському конкурсі «Моє місто».

Проект Mars Hopper, разработанный украинскими изобретателями, стал победителем мирового хакатона NASA Space Apps Challenge в номинации "зрительские симпатии".

Для людини, що прокидається, засинає і живе зі смартфоном в руках, навик фільтрації інформації і здатність споживати її не хаотично, а усвідомлено, так само необхідний, як і здорове харчування для тіла.

Здесь  собраны самые общие и самые эффективные советы. Каким из них следовать – выбирай сам.

Ось і завершився наш конкурс юних відоблогерів «Моя школа the best». Щоб взяти участь у конкурсі, учасникам потрібно було зібрати у своїй школі команду з п‘яти однодумців і разом зняти відеоролик, присвячений своїй школі.

У творчому доробку 11-річної мисткині -успішна участь у майже 50 всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсах.

Некомерційна технологічна стартап-лабораторія DIY Lab Kiev (Do it yourself Laboratory) для дітей від 6 років почала працювати на базі коворкінгу "Платформа"

Тест ЗНО по украинскому языку и литературе 2016 состоит из 58 заданий. За правильный ответ можно получить от 1 до 20 баллов.

Хотите испытать законы физики и весело провести время? У вас есть идея, и вы не знаете, как и где можно ее воплотить? Тогда кружок для физиков именно для вас!

Учитель украинского языка и литературы Юрий Гайдученко стал обладателем гран-при конкурса Майкрософт "Учитель-новатор".

За прошедшую неделю на территории школы, прямо на глазах, вырос новый город - Каламундра.

До начала ЗНО остаются считаные дни. Конечно, подготовиться «с нуля» уже никто не успеет, однако результат тестирования всегда зависит от двух факторов

У суботу, 9 квітня, команда проекту CAS Animal Shelter відвідала притулок для тварин.

22 квітня 2016 у київській школі №308 відбувся квест, присвячений Всесвітньому дню довкілля.

15 квітня 2016 у Києві запустили проект бібліотеки на колеcах "Книжкoбус". Це соціальний проект Фундації Дарини Жолдак

Щорічно третьої суботи квітня в Україна відбувається День довкілля.