Список новин

12 з 12

МОН обнародовало для общественного обсуждения проекты разгруженных учебных программ для учащихся 10-11 классов общеобразовательных учебных заведений.

Скільки насправді коштує всім нам управління освітою? Яка пропорція між необхідним використанням коштів на прямі освітні функції і витратами на бюрократію? І наскільки, зрештою, ефективно витрачаються наші з вами податки?

Міністерство освіти і науки України оприлюднило Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2016 році.

Щоб отримати пристойний атестат, випускник школи має продемонструвати високий рівень знань з 18-20 предметів. У той же час він має ще й готуватися до вступу у ВНЗ, до складання ЗНО, поглиблено вивчаючи 3-4 предмети. 

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення оновлену редакцію проекту Закону України Про освіту. Документ оприлюднили на сайті відомства.

Міністерство освіти і науки визначилося з деякими важливими питаннями щодо проведення у 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання.

Відтепер керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності обиратимуть за результатами конкурсного відбору. Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України.  

За повідомленням Урядового порталу, з 1 вересня 2015 року підвищується розмір мінімальної стипендії.

 

Міністерство освіти і науки прийняло рішення про відміну проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

5 жовтня 2015 року відбулось засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Серед переліку питань, що розглядали представники громадськості було питання проведення Державної підсумкової атестації в 2016 році.