Про проект

Світ Молоді - цифровий портал усього спектру молодіжного життя України та світу.

Проект створений для :

  • Всебічного та якісного висвітлення актуальних подій шкільного життя;
  • Сприяння належному вихованню молодого покоління, через демонстрацію позитивних прикладів серед однолітків та можливість кожному стати ньюзмейкером добрих новин.
  • Надання батькам актуальної та перевіреної інформації щодо додаткової освіти, безпечних розваг, веселого відпочинку та якісних медичних послуг для дітей.
  • Створення майданчику для обміну думками та обговорення найактуальніших молодіжних тематик.
  • Надати всім користувачам цікавий контент, що стосується сучасного життя молоді, віком від 0 до 18 років.

 

Цільова аудиторія: Наш портал дозволяє обговорювати та вирішувати багато гострих питань, що постають перед школярами, їх батьками, вчителями, директорами, особами, які надають товари та послуги дітям.

Школярі: тепер є можливість постійно «бути в курсі» бурхливого шкільного життя, всіх найважливіших подій класу, вчителів та школи, знайомитись з новинами середньої освіти України та світу. Крім того, портал надає багато цікавої інформації щодо якісного відпочинку, змістовних розваг, корисних послуг та багато іншого.

Батьки: тепер доступна повна інформація про шкільне життя своєї дитини, роботу батьківських комітетів класів та школи, можливості та пропозиції щодо напрямків позашкільної освіти, додаткових занять, курсів та гуртків для розвитку дітей. Також, батьки зможуть отримати компетентну інформацію про дитяче медичне обслуговування, їх відпочинок тощо. Батьківські комітети через наш портал мають можливість звітувати про збір та витрату батьківських коштів.

Вчителі: полегшення комунікації з батьками учнів. Отримання сповіщень і повідомлень про події та заходи зі світу молоді. Вчителі отримують можливість онлайн спілкування з колегами з інших шкіл, директорами та фахівцями галузі освіти.

Директори: основною перевагою участі школи в проекті є надання найсучаснішої платформи для створення повнофункціонального офіційного сайту школи. Директор та його школа отримують сучасний сайт для висвітлення бурхливого шкільного життя, діяльності батьківських комітетів, отримання сучасної інформації з освітнього простору країни. Також керівники шкіл за допомогою зручних функцій нашого порталу зможуть комунікувати зі своїми колегами, лідерами громадської думки та багатьма іншими фахівцями сфери освіти і науки нашої держави.

Особи, які надають товари та послуги: отримують можливість надавати повну інформацію про себе та свою діяльність потенційним клієнтам. Окрім класичного набору інформації про свою діяльність, ціни на товари та послуги, надається можливість вибіркового інформування цільової аудиторії, за фільтрами: вікова група учнів, батьки та вчителі, школи району та/або міста, територіальна прив’язка до місця навчання тощо.

 

Важливо! Сервіс має декілька рівнів захисту персональних даних і не надає інформацію стороннім особам. До прикладу: інформацію про поіменний склад шкільних класів зможуть отримувати лише учні цього класу і їх батьки.

 

 

Партнеры