Поиск по хештегу «цвітмолоді»

18 из 18

Юний винахідник Данило Семерак розробив універсальну платформу з голосовим керуванням, яка виконує домашню роботу

Юна художниця Валерія  Устинова з Ніжина, випускниця 9-го класу, свою першу нагороду отримала у 3 роки – це було  гран-прі у міському конкурсі «Моє місто».

Винахід М.Музиченка - «Металоріз для космонавта», який можна створити з підручних матеріалів - вже допомагає українським в військовим АТО.

У творчому доробку 11-річної мисткині -успішна участь у майже 50 всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсах.

Іван Савченко - майстер спорту, учасник Національної збірної команди України з вітрильного спорту, вихованець київської спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з вітрильного спорту яхт-клубу "Оболонь".

Кандидат у майстри спорту України з автомодельного спорту Денис Мисливець навчається у 8 класі столичної школи  № 260.

Дев‘ятикласниця ніжинської школи № 15 Аліна Синяк у свої п‘ятнадцять років -  одна з найбільш титулованих юних фітодизайнерів.

Брати–близнюки Дмитро та Євген Русановські навчаються у 8-му класі гімназії №109 ім.Т.Г.Шевченка і обоє захоплюються стародавньою грою го.

У 9 класі написав свою першу науково-дослідницьку роботу у секції екології Малої академії наук України.

Юна художниця Настя Майорова навчається в 5-му класі середньої школи №9 м.Ніжин. Незважаючи на юний вік, має перемоги у обласних, Всеукраїнських і міжнародних конкурсах .

Одинадцятикласник Української гімназії міста Рівного Іван Остапін у свої 16 років має 16 патентів на корисну модель.

Дівчина - переможець всеукраїнських конкурсів дитячого малюнку, міжнародного конкурсу «Природа очима дітей» (м. Берегово, 2015р), призерка Всеукраїнського конкурсу «Просто небилиці 2014» (м.Львів), учасниця багатьох виставок.

Семикласниця київської школи №238 стала призером європейських і міжнародних змагань

Восьмирічна київська школярка Вероніка Верем’юк – наймолодша чемпіонка Європи із шахів. У своїй віковій категорії (діти віком 8-18 років) Вероніка перемогла з феноменальним результатом: 9 очок з 9 можливих. 

У травні 2015 року у США відбувся фінал найвідомішого у світі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів - Intel ISEF. Серед трьох учасників із України була учениця одеської «Маріїнської гімназії» Надія Маслова.

«Я була скутою, сором‘язливою дівчинкою, але після двох років занять спортом все це кудись зникло, і я почуваюся вільно у будь-якій ситуації», - зізнається двократна чемпіонка України, юна фехтувальниця Ірина Купових.  

Наукова робота «Територіальна організація міського комунального громадського пасажирського транспорту великого міста на прикладі Києва» принесла Тимофію Нагорному перемогу

Свої срібні та бронзову медалі юна спортсменка всерйоз називає «поразками», а золоті медалі та кубки в родині перестали й рахувати - їх вже понад п‘ятдесят.